Jak zrobić idealne #shoeselfie

nie-wyslane

Podstawowym składnikiem idealnego #shoeselfie są ładne buty. Bez nich po prostu nie ma zdjęcia. To tak jak z normalnymi zdjęciami, bo kiedy brzydko na nich wyglądamy, po prostu lądują do kosza.

Przyznaję, istnieją buty fotogeniczne mniej i więcej. Tym mniej możemy z łatwością pomóc odpowiednią oprawą, gadżetami, ubiorem. Tym ładnym nie potrzeba nic więcej, oprócz dużej ilości „lajków”.

 

pol_pl_lu-boo-slip-on-z-blyszczacymi-kamieniami-420_2

#shoeselfie to także dobra motywacja do zadbania o nogi i stopy – pod względem pielęgnacji, ale nie tylko. Powiedzmy sobie szczerze, zgrabna łydka zawsze musi iść w parze z wysoką szpilką, a środowiskiem naturalnym butów sportowych, jak i ich posiadaczki powinna być siłownia.

pol_pl_lu-boo-zamszowe-sneakersy-na-koturnie-zapinane-na-rzepy-458_1

Robiąc sobie #shoeselfie nie kieruję się jakimiś zasadami, czy schematami. Ale nie jest też tak, że po prostu staję i pstrykam.

Najważniejsze to swoboda, naturalność. Ustaw więc nogi tak, jakbyś po prostu stała. Nie przekręcaj nóg, nie wykrzywiaj ich, nie stój „na bociana”.

Staraj się znaleźć taką pozę, która będzie dla Ciebie najbardziej naturalna i komfortowa. Możesz zrobić zdjęcie do lusterka, albo bezpośrednio. To aparatem/telefonem ustawiasz pod jakim kątem i z jakiej perspektywy zrobisz fotkę.  Robiąc zdjęcie od dołu, nogi będą smuklejsze, od góry – uważaj na pierwszy plan, aby uda nie wydawały się grubsze niż naprawdę są. Z nogami jest troszkę trudniej niż np. z brzuchem – nic nie wciągniemy!

pol_pl_lu-boo-botki-na-slupku-platforma-424_6

Jeśli podoba Ci się jakieś zdjęcie, a nie chce Ci wyjść idealnie, nie wzoruj się na nim uparcie. Bądź kreatywna, a może wymyślisz jakiś nowy trend, który to inni zaczną powtarzać?

2  pol_pl_lu-boo-azurowe-sneakersy-trampki-na-koturnie-380_6

pol_pl_lu-boo-slip-on-z-blyszczacymi-kamieniami-420_3
pol_pl_lu-boo-sneakersy-zamszowe-trampki-na-koturnie-gumki-427_6

pol_pl_lu-boo-trampki-z-blyszczacymi-kamieniami-417_2

pol_pl_lu-boo-zamszowe-kozaki-za-kolano-plaskie-blaszki-441_7

pol_pl_lu-boo-zamszowe-sneakersy-na-koturnie-zapinane-na-rzepy-455_2

 

pol_pl_lu-boo-zamszowe-sneakersy-na-koturnie-zapinane-na-rzepy-457_2  pol_pl_sneakersy-zamsz-fredzle-trampki-na-koturnie-407_6

pol_pl_zamszowe-botki-za-kostke-na-obcasie-411_2

pol_pl_zamszowe-botki-za-kostke-na-obcasie-412_1

pol_pl_zamszowe-kozaki-za-kolano-na-obcasie-408_5

pol_pl_lu-boo-sneakersy-koturn-klodka-443_1

rfj4yo9

 

 

 

elikshoe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *