Dzika z natury

Ostatni weekend wakacji, a ja siedzę w domu. Jakaś dzika jestem, że stronię od ludzi. Chyba zdziczałam kompletnie od tego ciągłego przebywania z butami :)
A tak naprawdę to potrzebuję chwili wytchnienia i kiedy, jak nie teraz, mam podsumować kończące się wakacje?
Ojj, gdyby mogły trwać wiecznie… Może kiedyś uda mi się uciec do ciepłych krajów, nic nie robić i rozkoszować się smakami lata i grzać w promieniach słońca. Brzmi wspaniale.
Po naszych ciepłych miesiącach zostaje brązowa skóra (u mnie na krótko), olejki do opalania, zdjęcia i pamiątki. Ja te ostatnie lubię praktyczne! Myślę, że buty mogą być pamiątką z wakacji. Z Zakopanego pewnie przywiozłabym ciepłe kapcie, a znad morza przywieźć można… panterkowe slip-ony. Bo kojarzą się z dzikimi plażami!

Brązy to kolory lata, ale i jesieni, a żeby nie popadać w skrajności w skrajność (czytaj z sandałów do botków), warto mieć przy sobie coś, co pozwoli miło przejść tą smutną drogę z ciepła do zimna.
Slip ony wydają się na tyle odpowiednie, że w ich noszeniu nie ma żadnej granicy – można je nosić i do krótkich spodenek i do długich jeansów. A jeśli są ze skóry naturalnej, jak te, można je używać nawet w naprawdę wysokich temperaturach.

Wychodzi na to, że lubię być dzikuską i co więcej, lubię to pokazywać!

 

IMG_0851

IMG_0903

IMG_0842

IMG_0942

IMG_0906

5631094699_5

stylowi_pl_podroze-i-miejsca_24005425

The last summer weekend and I’m sitting at home. I’m strange. Too much time with shoes I think :)
It’s just a joke. The fact of the matter is I really need time just for me and when if not now I can sum up summer?
Ohh, I dream about endless summer…  One day I’m gonna run to the Tropics and do nothing. Just sunbathing, enjoy warm sun and summer taste. Sounds great!
After our, Polish summer we have brown skin (as for me not for a long time), suntan oil, pictures and souvenirs – I like sth practical. I think that shoes are great souvenirs! From Zakopane I could bring back warm slippers and from seaside.. leopard print slip-ons. The connote wild beach!

Browns are the colours of summer and autumn too.
To avoid go to extremes ( read from flip flops to boots) , it’s good to have a pair of slip-on shoes which is a great point between.
They look great with shorts and long jeans too, and very very comfo – if they are made by natural leather you can wear them in high temperatures too.

It means I’m wild person and I like to show it :)

 

 

elikshoe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *