płaszcz + szpilki = ZESTAW IDEALNY * coat + heels = perfect set

Czy ktoś z Was nie lubi spacerów?

Dla mnie każdy jest inny.  W letnie popołudnia najczęściej ma jakiś cel, do budki z lodami lub krajoznawczy, jeśli już udało nam się gdzieś wyjechać. W tygodniu jest krótki, aby tylko oderwać się od pracy i problemów. Kiedy jest chłodno jest szybki i czasami przymusowy, szczególnie kiedy trzeba zabrać ze sobą psiaka. Innym razem można spacerować nawet z nudów. Ale najfajniejsze są spacery te spontaniczne, wieczorne,  a nawet nocne i te z bliską osobą. A spacery po dywanie szeleszczących liści nie mogą ominąć nikogo!

Spacery nie są wymagające. Potrzebują tylko wygodnych butów.

* Is there someone who doesn’t like walking?
4 me everyone is different. 
In summer afternoons we are walking becauase we’ve got some destination – 4 ice creams or tourist, if we go somewhere. During the week it’s short in order to break away from the work and problems. When there is cold outside, it is fast and sometimes obligatory,especially when we have to take a pets with us. Another time we are walking when we are bored. Spontaneous, evening, not to say night and the ones with someone close to out heart are the best. And walks in the carpet of rustling leaves cannot miss nobody!

Walks aren’t demanding. They need only comfortable shoes.

Wrześniowe temperatury pozwalają mi zakładać na nogi moje ukochane nud(ne:) szpilki i płaszczyki, które uwielbiam. Ten czarny wydłuża mi nogi, co widać szczególnie, gdy mam na nogach rajstopy.
 
* Thank’s to september’s temperatures I can wear my favourite  nude heels and coats, which I love. The black one makes my legs longer, what is the most visible when I have tights on my legs.

Beżowy natomiast pozwala czuć się bardzo dostojnie. 

* The beige one makes me feel very lordly.

 

Dzięki nim przekonałam się, że elegancki płaszcz może być wygodny i w połączeniu z butami na wysokim obcasie tworzy duet idealny.
Przyznam szczerze, że czasami szkoda mi zakładać tego jasnego, aby przypadkiem go nie ubrudzić! Dlatego na co dzień częściej ubieram czarny. Mam w „zapasie” jeszcze zielony, który kupiła mi koleżanka. Uważa, że ładnie w nim wyglądam, więc na pewno pokażę Wam go podczas kolejnego niedzielnego spaceru :)

*Now I know that elegant coats could be also really comfortable and when I add stilettos it will be ideal duo. 
I have to say that sometimes I prefer do not wear the beige one to not to get it dirty! So usually I wear the black. 
I’ve got also green coat which my friend bought me. She thinks that I look nice when I’ve got them on me, so I will certainly show U during the next Sunday walk:) 

elikshoe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *