Coś mi tu nie pasuje . . . * Sth. is wrong here

MAM NA SOBIE:
neonową sukienkę w czarne, żółte, pomarańczowe i różowe wstawki
ażurowe, letnie kozaczki
torebkę-kuferek
 
Pogoda lubi płatać nam figle. Z natury jestem ciepłolubna i staram się być przygotowana na atak zimna. Jednak latem nie jestem aż tak czujna . . . 
Dziś zostałam absolutnie zaskoczona niską temperaturą, co spowodowało nagły przypływ chęci do przedstawienia Wam oto tej dziwnej kompilacji stylów i fasonów w jednym 😉
Zacznijmy od tego, że dziś rano pracując za biurkiem zmarzłam do tego stopnia, że wyciągnęłam z pudełka cieplutkie futrzaki. Na planecie.fm usłyszałam, że temperatura nie przekroczy dziś 15 stopni, więc cały dzień spędziłam w getrach i ciepłej bluzie, no i rozgrzewałam się gorącymi, letnimi rytmami.(Polecam do słuchania także Eska Summer City, bo tam przeboje powtarzają się nie tak często jak w innych radiach.) Wychodząc później na zewnątrz poczułam na skórze już ciepłe, ale jakby jesienne podmuchy wiatru i poważnie zaczęłam zastanawiać się nad zaopatrzeniem się w cieplejsze ciuchy.
Bo ten strój, tak jak kiedyś, i dziś nie dałby mi ciepła. 
Zestawienie jest czystko przypadkowe i najbardziej w nim podobają mi się moje włosy :)
Przekonałam się na własnej skórze, jak zdradliwe jest poranne, sierpniowe słońce, ale też, że letnie kozaczki nie „ocieplają”, a raczej delikatnie otulają. Przydały się na „podmiankę”, gdy trzeba było wybrnąć jakoś z niedopasowanej do warunków pogodowych stylizacji.
Jeszcze sama nie wiem, jaka torebka pasuje do ażurowych kozaczków, na pewno nie ta, ale wiem, jak sobie z nimi poradzić. Jeśli nie lubicie, gdy zsuwają się Wam z nogi, proponuję przewlec okrągłą gumeczkę na górze, która skutecznie przytrzyma materiał. Można je też wykrochmalić – zawieszenie do góry nogami wzmocni efekt usztywnienia. 
Zatem coś mi tu nie pasuje . . . to, że marznę w środku sierpnia !  

elikshoe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *